Tuesday, February 24, 2015

Η λεγόμενη και μεγάλη μπάλα

Αποτέλεσμα αγώνα ΕΣΥΕ - ΥΠ. ΠΑΙΔΕΙΑΣ( 4 - 3 ).(ΓΗΠΕΔΟ ΚΥΜΗΣ ΩΡΑ 15:30 ΤΗΝ 14-2-2015).
Η στατιστική είχε πολλές απουσίες αλλά αυτό δεν την επηρέασε και έπαιξε πολύ καλά παρότι βρέθηκε πίσω στο σκορ κατάφερε να σημειώση 4 τέρματα
και να κλεισει προηγούμενη στο α΄ ημίχρονο  (4-1).Η ψυχολογία στα ύψη ένας(παίχτης) τερματοφύλακας ο ευτυχιάκος Δ.που έκανε καταπληκτική εμφάνιση
και με σωστή αμυντική τακτική άψογη διαχείρηση στο δεύτερο ημίχρονο του παιχνιδιού ήρθε η νίκη με (4-3 ) αντέχοντας την πίεση μάλιστα το τριτο γκολ του παιδείας μπήκε στις καθυστερήσεις.Διακριθέντες όλη η ομάδα και σκόρερ της ΕΣΥΕ από δυο γκολ έβαλε ο Δημάκος Β.και ο Ευτυχιάκος Φ.
Συνθεση: Ευτυχιάκος Δ.,Χρήστου Χ.,Χρύσης Κ.,Ευτυχιάκος Φ.,Μαρκίδης Ι.,Δημάκος Β.,,Δόγας Μ.,Δήμου Θ., Κουτσογιάννης Βελ.,Καψής Ι.,και